Podpora kandidáta na prezidenta

Na rôzne témy...

Podpora kandidáta na prezidenta

Poslaťod Marián Orávik » Str 01. Jan 2014 19:04:36

Téma o to či áno, alebo nie, prípadne koho podporiť.
Obrázok užívateľa
Marián Orávik
Člen OZ PD
 
Príspevky: 96
Registrovaný: Pon 15. Apr 2013 18:11:53
Bydlisko: Myjava



Re: Podpora kandidáta na prezidenta

Poslaťod Marián Orávik » Sob 04. Jan 2014 16:38:29

Zdroj: http://www.WikiDemokracia.org
Požičiavam si sumar, ktorý mi prišiel mailom:

S blížiacimi sa voľbami na prezidenta (prvé kolo 15.3.2013) sme zverejnili na FB výzvu pre občianskych kandidátov, ktorí by mali záujem o pomoc pri zbieraní podpisov (minimálne 15000 podpisov), aby sa mohli uchádzať o náš hlas. Ozvali sa nám: (Helena Mezenská, Vladimír Pavlík a Jozef Zima - poradie je podľa dátumu prihlásenia sa). V tejto súvislosti Vás prosíme o pomoc pre týchto občianskych kandidátov, aby mohli kandidovať - to neznamená, že ich musíte voliť. Informácie sú zostavené: meno kandidáta/kystručný text kandidáta (dodali kandidáti), adresa kam ich treba najneskôr do 9.1.2014 zaslať a linka (odkaz) na petičný hárok.
  • Helena Mezenská - týmto by sme Vás všetkých chceli poprosiť o podporu v úsilí zozbierať dostatok podpisov pod občiansku petičnú akciu, ktorá prebieha už len do 9.1.2014. Každým dňom si uvedomujeme vzácnosť času, ktorý pred sebou máme. Osud a vývoj krajiny máme plne vo svojich rukách. Je len na nás, či to chceme zmeniť a sme pripravení preto aj niečo urobiť. Vyplnené hárky prosím pošlite na adresu: Helena Mezenská, Šrobárova 2676/30, 058 01 Poprad. ADRESA HÁRKU 
  • Vladimír Pavlík - Vážení spoluobčania, bol som oslovený, aby som ako občiansky kandidát kandidoval na post prezidenta SR. Do tohto zápasu som vstúpil bez jediného centa, odkázaný len na dobrovoľných zberačov. Ktorí ma nepoznáte, informácie o mne nájdete na mojej stránke www.necenzurovane.sk, kde sa dajú stiahnuť aj petičné hárky s menami a adresami členov petičného výboru. Na moju osobu je dlhé roky nasadené absolútne embargo, ako keby som neexistoval. Moju osobu propagujú a dávajú do pozornosti len moji čitatelia. Ak si myslíte, že si zaslúžim Vašu podporu a dôveru s Vašim podpisom na petičnú listinu, vopred veľmi pekne ďakujem. Vyplnené hárky prosím pošlite na adresu: František Bednar, Nám. sv. Egídia 102/14, 058 01 Poprad ADRESA HÁRKU 
  • Jozef Zima - Rozhodol som sa kandidovať z kritického stavu našej spoločnosti, kde Ústava SR nezabezpečuje dôstojný život občana SR a ako pohrobok histórie a súdruhov, má mnoho výrazných nedostatkov, je v neprospech občana uvediem len jedno napr. nefunkčnosť referenda, kde 350 000 občanov rovnakého názoru a vôle na vec má len doporučujúci charakter pre nejakého darebáka, či mamľasa v Parlamente... a vôbec ich vôľa nemusí, či nie je rešpektovaná....mohol by som pokračovať, keďže mám viac výhrad k tomuto prvému zákonnú SR, nefunguje poriadne tretí pilier moci súdnictvo.....atď. Vyplnené hárky prosím pošlite na adresu:&nbsp ;Ing. Jozef Zima, Podlužany 242, 935 27 Podlužany ADRESA HÁRKU 

Tento e-mail je zaslaný viac ako 1500 ľuďom. Čiže, matematicky postačí, ak by každý poslal 10 podpisov, čo sa dá vyzbierať za pár minút. Dajme šancu občianskym kandidátom, aby sme voľby prezidenta prilákali, čo najviac ľudí a nemuseli sme sa obávať aby druhé kolo nebolo.

V II. fáze budeme realizovať 3x PRIMÁRKY (online voľby pre overených) na WikiDemokracii + na www.primarky.sk (cca 20.1, 20.2 a 20.3.2014). Výsledky týchto primárok budú mať za cieľ akumulovať účasť a hlasy pre víťaza/ov primárok občianskych kandidátov.

Pekný deň prajeme.

Ak nie ste ešte overený kontaktujte overených ľudí. Nástroje WikiDemokracie je možné plne využívať až po overení.

Pekný deň prajeme
S pozdravom WikiDemokracia.org
Obrázok užívateľa
Marián Orávik
Člen OZ PD
 
Príspevky: 96
Registrovaný: Pon 15. Apr 2013 18:11:53
Bydlisko: Myjava

Re: Podpora kandidáta na prezidenta

Poslaťod Paul Pirovits » Pon 06. Jan 2014 19:11:28

Marian, takže aj taky zber podpisov pod kandidátku spája občianske inštitúcie, to sa my páči. To je fajn znak. Ak máme žiť v krajine trvalých petícii a referend, potom hovoríme o krajine zberu popri hrozna aj podpisov.
Obrázok užívateľa
Paul Pirovits
Člen Rady OZ PD
 
Príspevky: 75
Registrovaný: Str 17. Apr 2013 8:24:54


Späť na Diskusia členov OZ PD

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť