PD u nás v politike

linky na články a informácie súvisiace s priamou demokraciou v rôznych médiách

PD u nás v politike

Poslaťod Slávka Kočanová » Uto 15. Okt 2013 13:25:46

Aktivity, ktoré vyvíjajú naši politici na podporu PD, o ktorých sa píše v médiach....ak niečo nájdete, podelte sa o to s ostatnými.... ;)
Slávka Kočanová
Člen OZ PD
 
Príspevky: 26
Registrovaný: Pon 15. Apr 2013 21:56:40

Re: PD u nás v politike

Poslaťod Slávka Kočanová » Uto 15. Okt 2013 13:27:28

Slávka Kočanová
Člen OZ PD
 
Príspevky: 26
Registrovaný: Pon 15. Apr 2013 21:56:40

Re: PD u nás v politike

Poslaťod Paul Pirovits » Sob 19. Okt 2013 20:17:52

Slávka, ten článok by mal vzrušiť všetkých členov.

OZ PD chce priamu demokraciu a určite aj zrušenie kvóra atď, ale vôbec mi nie je jasné ako ju chce dosiahnuť bez presne zadefinovanými krokmi. Nemáme žiadny oficiálny schválený program (už som chcel napísať politický). Toto konštatovanie ma robí veľmi smutným.

Beatka sa chystá isť na toto zaujmavé stretnutie: https://docs.google.com/viewer?a=v&pid= ... 9KATQBAXYy

Ja by som konferenciu využil na prezentáciu dvojpetície a získania partnerov k zberu podpisov a zároveň vyzbieral ich e-mailové adresy.

Určite by som usporiadal sériu konferencii, kde by som pozval politikov orientovaných propriamo demokraticky orientovaných a určite by som tam pozval odbornú verejnosť a dokonca švajčiarskeho veľvyslanca, aby zhodil politikom ich posledné zábrany.
Obrázok užívateľa
Paul Pirovits
Člen Rady OZ PD
 
Príspevky: 75
Registrovaný: Str 17. Apr 2013 8:24:54

Re: PD u nás v politike

Poslaťod Marián Orávik » Sob 19. Okt 2013 20:37:03

Paul Pirovits píše:Beatka sa chystá isť na toto zaujmavé stretnutie: https://docs.google.com/viewer?a=v&pid= ... 9KATQBAXYy

Ja by som konferenciu využil na prezentáciu dvojpetície a získania partnerov k zberu podpisov a zároveň vyzbieral ich e-mailové adresy.


To by bolo super. Mohli by sme tam spraviť aj nejakú väčšiu misiu, nech tam Bea nejde sama...
Obrázok užívateľa
Marián Orávik
Člen OZ PD
 
Príspevky: 96
Registrovaný: Pon 15. Apr 2013 18:11:53
Bydlisko: Myjava


Späť na Monitor médií

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia