Rada OZPD 16.5. o 17:30

Kto má záujem o účasť na zasadaniach rady a chce byť mailom informovaný o dátume, čase a mieste konania, ako aj o programe (prípadne chce navrhovať body do programu konkrétnej rady), môže si zapnúť sledovanie tohoto fóra (viewtopic.php?f=27&t=54&p=132#p132).

Rada OZPD 16.5. o 17:30

Poslaťod Jozef Bielik » Str 15. Máj 2013 11:04:27

Zatiaľ máme ako body rokovania
- návrh zmeny stanov
- prihlášku člena (Perháč),
ak má niekto ďalšie návrhy, prosím doplniť.

Navrhujem o 17:30 u nas vo firme, bude tam kľud a internet pre spojenie so Slavkou a Marianom.

Miesto:

Sobe a.s., 3.poschodie (za sklenenymi dverami), Hotel Incheba, Viedenska cesta 3 - 7, Bratislava,

stretneme sa 17:20 vo vestibule hotela.

- - - - - - -

Pripajam inforaciu od Alana Lana o moznej spolupraci s Estonskom:

Alan Lano

Dobrý deň pán Bielik, mám informáciu od Daniela Marka, že vediete naše Občianske združenie Priama demokracia chcem sa Vás spýtať, na akej úrovni máte komunikáciu v angličtine ? Poslal som cez mail estónskej politickej vedkyne v angličtine základné info o našom OZ PD a ona je tiež zástankyňou priamej demokracie. Bolo by dobré, keď by ste s ňou ako nový predseda nadviazali kontakt cez facebook a napísali jej. Na facebooku ju nájdete : https://www.facebook.com/annamaria.galojan.3?fref=ts Keďže je zástankyňa priamej demokracie, tak by sa mohla rozbehnúť spolupráca na projektoch v rámci OZ PD a projekty, ktoré sa môžu vzťahovať aj na Estónsko. Čítala si, čo som jej v angličtine poslal o OZ PD, tak základné info má. Na druhej strane by bolo dobré, keď by ste jej ako predseda OZ PD napísali správu, aby sa spolupráca mohla začať, keďže je pripravená spolupracovať.
Jozef Bielik
Predseda OZ PD
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Pon 15. Apr 2013 22:29:06

Re: Rada OZPD 16.5. o 17:30

Poslaťod Slávka Kočanová » Str 15. Máj 2013 11:52:44

ja by som navrhla ešte bod: vystúpenia Rady, predsedu, podpredsedu v médiach, ak súhlasíte...Slavka
Slávka Kočanová
Člen OZ PD
 
Príspevky: 26
Registrovaný: Pon 15. Apr 2013 21:56:40

Re: Rada OZPD 16.5. o 17:30

Poslaťod Marián Orávik » Štv 16. Máj 2013 12:29:50

Slavkin (Vladov) návrh sa diskutuje tu:
viewtopic.php?f=9&t=50

A dovolil by som si tiež niečo z "vlastnej" záhradky :-)
viewtopic.php?f=9&t=8
Obrázok užívateľa
Marián Orávik
Člen OZ PD
 
Príspevky: 96
Registrovaný: Pon 15. Apr 2013 18:11:53
Bydlisko: Myjava

Re: Rada OZPD 16.5. o 17:30

Poslaťod Slávka Kočanová » Štv 16. Máj 2013 14:00:10

takze bude dnes stretko, ci nie?dajte mi pls vediet, odchadzam z domu, mne vyhovuje aj dnes, aj zajtra, no uprednostnujem dohody, ktore sa urobili v predstihu, mali by sme to brat seriozne ;)
Slávka Kočanová
Člen OZ PD
 
Príspevky: 26
Registrovaný: Pon 15. Apr 2013 21:56:40


Späť na Pozvánky na zasadania rady

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť